banner isbank

Duyurular

2. Kademe Antrenör Kursu Yapılıyor

         1ba2ba
2. Kademe Antrenör Kursu 1-8 Şubat 2015 tarihlerinde Fatih ilçesinde IM Hasan Kılıçaslan ve Volkan Uçankuşlar eğitimenliğinde düzenleniyor. 27 antrenörün katıldığı kurs 8 Şubat 2015 Pazar günü yapılacak sınavın ardından sona erecek.

Devamını oku...

2. Kademe Antrenör Kursu Fatih`te

chess pieces1-8 Şubat 2015 tarihleri arasında 2. Kademe Antrenör Kursu Fatih Fındıkzade İlkokulunda açılması planlanmıştır. Kurs en az 20 kursiyer başvurusu olması durumunda açılacaktır. Kursa katılmak isteyen 1. kademe antrenörler, kurs katılım bedeli olan 200 TL TSF hesabına yatırıp, dekont, dilekçe ve nüfus cüzdanı ön yüz fotokopisini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  e-posta adresine ulaştırılmalıdır.
Diğer gerekli evraklar, en geç kurs sonuç ilanından itibaren 5 gün içerisinde İl Temsilciliğine teslim edilir. Kursa katılmak isteyen antrenörlerimizin, kurs planlaması açısından en kısa zamanda müracatlarını yapmaları gerekmektedir.
İletişim: İl Temsilciliği - 212 249 41 67    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  
     pdf2. Kademe Gerekli Evraklar    docDilekçe    xlsKURS PROGRAMI    Katılımcı Listesi 

222. Dönem Bahçelievler Yrd. Antrenör Kursu

24
2014 yılının son eğitimi olan 222. Dönem 1. Kademe yardımcı Antrenör kursu Bahçelievler Halit Ziya Uşaklıgil ilköğretim okulunda yapılıyor. 40 Kursiyerin katılımıyla gerçekleşen kurs dersleri Türkiye Satranç Federasyonu eğitmenlerinden Turgay Ülker ve Volkan Uçankuşlar tarafından verilmektedir.
DUYURU: Kursun sınavı programdaki belirtilen gün ve saatte 6 Ocak 2015 Salı, 19.00 da yapılacaktır.
İletişim: Turgay Ülker - 533 203 72 71

Devamını oku...

Eğiticilerin Eğitimi Semineri Antalya'da

chess piecesYurt genelinde açılması planlanan 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük kurslarımızda görevlendirilmek üzere 01-06 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya-Manavgat -Starlight Convention Center Thalasso & Spa otel'de Eğiticilerin Eğitimi Semineri düzenlenecektir. Seminere II ve III. Kademe antrenör belgesine sahip ve vizesini yaptırmış tüm antrenörlerimiz katılabileceklerdir.
NOT: (IV ve V. Kademe antrenörlerin katılım zorunluluğu yoktur fakat görev almak isteyen IV ve V. Kademe antrenörler Antrenör Katılım Bilgi Formunu doldurup göndermeleri gerekmektedir).
Katılımcılar, seminere kendi imkanları ile katılacak olup federasyon tarafından konaklama, yol, yemek vs. için herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.

Devamını oku...