banner isbank

Duyurular

Hizmet İçi Eğitim Seminerleri İlçelerimizde Yapıldı..

umraniye atasehir2
2014-2015 Eğitim-Öğretim dönemi öncesi, M.E.B.`na bağlı okullarda görev yapan satranç egzersiz dersi veren/verecek olan eğiticilere yönelik Hizmet İçi Eğitim Semineri 15 ilçemizde toplam 533 katılımla gerçekleşti. Kursiyerler TSF genel işleyişi, İl Temsilciliği faaliyetleri, Temmuz 2014 yeni FIDE Kuralları, turnuvalara kayıt işlemleri, öğrencilerin yıl içinde katılabileceği turnuvalar, Antrenörlük kursları ve seviyeleri, örnek çalışma sistemi ve materyalleri hakkında biigilendirildi. Seminerler antrenörlerimizin dilek ve temennileriyle sona erdi. Seminerlerden fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.

Devamını oku...

Satranç Antrenörleri Alınacaktır..

Duyuru İstanbul Kartal Belediyespor Satranç Kulübü için okul ve kültür merkezinde görevlendirmek üzere 1. Kademe Satranç Antrenörleri alınacaktır. İlgilenen antrenörlerimizin TSF Kartal İlçe Temsilcisi Besim Baş ile iletişime geçmesi gerekmektedir.
İletişim: BESİM BAŞ (0534 433 33 40 ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )

Duyuru!

Duyuruİstanbul İl Temsilciliği iletişim ofisi 22-26 Eylül 2014 tarihleri arası kapalıdır. Sporcu, antrenör, hakemlerimiz işlemlerini bu tarihler sonrası yapmaları gerekmektedir.

Ekim 2014 Kursları Sultangazi, Bahçelievler, Fatih, Bayrampaşa`da

Duyuru1. Kademe Antrenör Kursları Ekim 2014 tarihlerinde Sultangazi(210. Dönem) Bayrampaşa(216. Dönem), Bahçelievler(217) ve Fatih(218)  ilçelerinde açılması planlanmıştır. Kursa katılmak isteyen adaylar İl Temsilciliğine gerekli evraklarını getirmeli ve belgerini İl Temsilciliğine teslim etmiş adaylar sistemden online kayıt olmalıdır. Kurs kontenjanları 30-35 kursiyer ile sınırlıdır. Kurs takvimleri aşağıda yayımlanacaktır. Online kurs kayıtları (evraklarını teslim etmiş kursiyerler için) başlamıştır.
İletişim: İl Temsilciliği - 212 249 41 67    e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
    Gerekli Evraklar     S.S.S.   Kurs Takvimi   Online Kurs Kayıt 
 PROGRAM: 210.Sultangazi    216.Bayrampaşa    217.Bahçelievler    218.Fatih  

Hizmet İçi Eğitim Seminerleri İlçelerimizde Yapılacaktır

MEBlogo2014-2015 eğitim öğretim dönemi öncesi MEB'na bağlı okullarda görev yapan ve satranç branşında egzersiz dersi veren ve vermeyi düşünen eğitmenlerimize yönelik Eylül 2014 tarihlerinde İl Milli Eğitim tarafından belirlenen yer ve saatlerde bir günlük hizmet içi eğitim semineri İlçe Temsilcilerimizce verilecektir.
Eğitimlerin Adalar, Ataşehir, Beykoz, Büyükçekmece, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Sancaktepe, Maltepe, Şişli, Tuzla, Ümraniye ilçelerinde yapılması planlanmıştır.
Söz konusu eğitimlerin yer ve saatleri ekteki dokümanda yayımlanmıştır.
İlan edilen ilçelere yakın ikamet eden eğitmenler de seminere katılabilecektir.
  xlsPROGRAM/ADRES