banner isbank

Duyurular

Ekim 2014 Kursları Bahçelievler, Fatih, Bayrampaşa`da

Duyuru1. Kademe Antrenör Kursları Ekim 2014 tarihlerinde Bahçelievler(217) ve Fatih(218)  ilçelerinde açılması planlanmıştır. Kursa katılmak isteyen adaylar İl Temsilciliğine gerekli evraklarını getirmeli ve belgerini İl Temsilciliğine teslim etmiş adaylar sistemden online kayıt olmalıdır. Kurs kontenjanları 30-35 kursiyer ile sınırlıdır. Kurs takvimleri aşağıda yayımlanacaktır. Online kurs kayıtları (evraklarını teslim etmiş kursiyerler için) başlamıştır.
DUYURU: Bayrampaşa da açılması planlanan 216. Dönem Yrd. Ant. Kursu katılım yetersizliği sebebiyle açılamayacak olup, başvuran adayların kayıtları aynı tarihlerde düzenlenecek olan 218. Dönem Fatih Kursuna alınmıştır.
İletişim: İl Temsilciliği - 212 249 41 67    e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
    Gerekli Evraklar     S.S.S.   Kurs Takvimi   Online Kurs Kayıt 
 PROGRAM:  217.Bahçelievler    218.Fatih  

213. Dönem Bahçelievler Kursu Sertifikaları Gelmiştir

Duyuru213. Dönem (Bahçelievler) Yardımcı Antrenör Sertifikaları İstanbul Satranç İl Temsilciliğine gelmiştir. Antrenörlerimiz sertifikalarını haftaiçi 09.00-17.00 saatleri arası İl Temsicliliğine bizzat gelerek imza karşılığı belgelerini teslim alabilirler.
Adres: Gümüşsuyu Mah.  Bol Ahenk Sok. No:11 Kat:2 Ayaspaşa / Beyoğlu
Tel: (212) 249 41 67
İstanbul Satranç İl Temsilciliği

Hizmet İçi Eğitim Seminerleri İlçelerimizde Yapıldı..

umraniye atasehir2
2014-2015 Eğitim-Öğretim dönemi öncesi, M.E.B.`na bağlı okullarda görev yapan satranç egzersiz dersi veren/verecek olan eğiticilere yönelik Hizmet İçi Eğitim Semineri 15 ilçemizde toplam 533 katılımla gerçekleşti. Kursiyerler TSF genel işleyişi, İl Temsilciliği faaliyetleri, Temmuz 2014 yeni FIDE Kuralları, turnuvalara kayıt işlemleri, öğrencilerin yıl içinde katılabileceği turnuvalar, Antrenörlük kursları ve seviyeleri, örnek çalışma sistemi ve materyalleri hakkında biigilendirildi. Seminerler antrenörlerimizin dilek ve temennileriyle sona erdi. Seminerlerden fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.

Devamını oku...

Satranç Antrenörleri Alınacaktır..

Duyuru İstanbul Kartal Belediyespor Satranç Kulübü için okul ve kültür merkezinde görevlendirmek üzere 1. Kademe Satranç Antrenörleri alınacaktır. İlgilenen antrenörlerimizin TSF Kartal İlçe Temsilcisi Besim Baş ile iletişime geçmesi gerekmektedir.
İletişim: BESİM BAŞ (0534 433 33 40 ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. )