banner isbank

Turnuva Haberleri

2014 İstanbul Üniversiteler Şampiyonu Yeditepe Üniversitesi

SAM 1814r2014 İstanbul Üniversitelerarası Bireysel Takım Turnuvası 12-13 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul Kültür Üniversitesi Yenibosna Yerleşkesinde gerçekleşti. 6 tur yapılan yarışmada Yeditepe Üniversitesi 15,5 puan ile şampiyon oldu. Turnuvada ikinci İstanbul Teknik Üniversitesi (14 puan) ve üçüncü İstanbul Üniversitesi (13,5 puan) oldu. Bireysel sıralamada ise 6 tam puan kazanan Yeditepe Üniversitesi öğrencisi Irmak Sipahioğlu birinci oldu. İkinci İstanbul Üniversitesinden Moein Alizadeh (5 puan) ve üçüncü İ.T.Ü.`nden Mustafa Saraoğlu (5 puan) oldu. Takımlarımızı ve sporcularını tebrik ediyor, Türkiye Üniversitelerarası Satranç Turnuvasında başarılar diliyoruz. Sonuçlar ve fotoğraf albümüne haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

İstanbul Lisesi Liselerarası Satranç Turnuvası Başladı

SAM 1850SAM 1874
Bu sene 14.yapılan turnuvaya bir tanesi Almanya’dan olmak üzere toplam 32 takım katılıyor. Tarihi İstanbul Lisesi binasında yapılan turnuva mistik bir ortamda gerçekleşiyor. 3 gün sürecek turnuva sonunda dereceye girenleri sürpriz ödüller bekliyor. Turnuvayla ilgili eşlendirme-sonuçlar ve fotoğraf albümüne haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

İ.T.U. GVO Özel İlkokulu ve Ortaokulu 1. Satranç Turnuvası 24-25 Mayıs`ta

itu gvo2014_afis_smallİ.T.Ü. Geliştirme Vakfı Okulları tarafından 24-25 Mayıs 2014 tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir. Turnuva İ.T.Ü. GVO Beylerbeyi yerleşkesinde, minikler ve küçükler kategorilerinde yapılacaktır. Turnuva 6 tur üzerinden 35dk+30 sn düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuva toplamda 100 sporcu kontenjanlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 5 Mayıs Pazartesi 11.00 da başlayacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
    pdfTurnuva Yönergesi     jpgTurnuva Afişi    jpgUlaşım-Kroki 

Okyanus Kolejleri V. Kampüslerarası Satranç Turnuvası

okyanus2014 kurumici_afisÖzel Okyanus Kolejleri tarafından 3 Mayıs 2014 Cumartesi günü "Okyanus Kolejleri V. Kampüslerarası Satranç Turnuvası" düzenlenecektir. Turnuva sadece Okyanus Kolejleri öğrencileri katılımına açık olup kontenjan 250 sporcuyla sınırlıdır. Turnuva Küçükler (2.3.4. sınıf) ve Yıldızlar (5.6.7.8. sınıflar) katılımına açıktır. Turnuva 20 dk%5 sn düşünme süresinde 5 tur isviçre sistemi yapılması planlanmıştır. Turnuvaya kayıtlar Okyanus Kolejleri internet sitesinden alınmaktadır.
     pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi    Online Kayıt    

23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası Başlıyor

23nisan2014 afis_small23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23 Nisan 2014 Çarşamba günü Bayrampaşa Satranç Eğitim Merkezinde (BAYSEM) düzenlenecektir. Turnuva 16 yaş ve altı sporcuların katılımına açık olup 40 katılımcı ile sınırlıdır. Turnuva 6 tur ve 20 dk+5 sn düşünme süresinde tek gün hızlı satranç turnuvası olarak yapılacaktır. Turnuvaya kayıtlar 17 Nisan Perşembe 11.00 da başlayacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Turnuva kayıtları başlamıştır. Kayıt yaptıran ilk 20 ELO lu sporcu ve 20 ELO ratingsiz sporcu turnuvaya dahil edilecektir. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırmaları önemle rica olunur.
DUYURU2: Turnuva kayıtları sona ermiştir. Sporcu listeleri kontrol sonrası yayımlanacaktır. Turnuvaya mazeretlerinden dolayı katılamayacak sporcuların iletişim e-posta adresine bu durumlarını en kısa zamanda bildirmeleri önemle rica olunur. Tüm katılımcılara başarılar dileriz. 
     pdfTurnuva Yönergesi    pngTurnuva Afişi    BAYSEM site     Sporcu Listesi