banner isbank

Turnuva Haberleri

2014 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Başladı

   SAM 6958SAM 6962
2014 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği
10-11-12 yaş turnuvası 24 Ekim 2014 tarihinde Bahçeliveler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde başladı. Bu yıl iki ayrı yaş grubuna bölünen turnuvada 10-12 yaş aralığında 485 sporcu mücadele ediyor. Turnuva açılış töreni spor salonunda Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Belediye Yönetimi, İl Temsilcisi Rıza Öney, sporcular, antrenörler, turnuvada görevli hakemler ve velilerin katılımıyla Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımız ardından ilk tur maçlarıyla başladı. Turnuva boyunca her kategoride ilk iki masa maçlarını canlı olarak takip edebilir ve eşlendirme-sonuçlara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz. Turnuva açılışı ve turlardan fotoğraflara turnuva sayfasında yayımlanmıştır.
    TURNUVA SAYFASI

17. KSM Yıldırım Turnuvası 25 Ekim Cumartesi

KSM Seri afis smallGelenekselleşmiş KSM Yıldırım Turnuvaları kaldığı yerden devam ediyor. Kadıköy Satranç Merkezi 17. Yıldırım Turnuvası 25 Ekim Cumartesi akşamı yapılacaktır. Turnuva saat 19:00 da başlayacak olup, turnuva katılım ücreti KSM üyelerine 10, diğer katılımcılar için 20 TL dir, turnuva günü KSM ye yatırılır.
       Online Kayıt      KSM Site 

2014 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği Başlıyor

2014ist kucukler afis small2014 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği turnuva kayıtları son başvuru tarihi itibariyle sona ermiştir. Turnuva kategorileri başlangıç sıralamaları turnuva sayfasında yayımlanmıştır. Sporcuların ad-soyad-kategori ve ratinglerini kontrol etmeleri önemle duyrulur. Turnuva programına uygun olarak turnuva alanında kayıt kontrol işlemleri gerçeleştirilmelidir. Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.
    TURNUVA SAYFASI  
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir    PROGRAM    2014

Hayri Özbilen Anma Satranç Turnuvası Sona Erdi

kartallHayri Özbilen Anma Satranç Turnuvası 19 Ekim 2014 Pazar günü yapılan son 2 tur maçları ve ödül töreni ile sona erdi. Turnuvada birinciliği 7,5 puan ile Mehmet Ali Kuseyri kazandı. Eş puan ve eşitlik bzoma ile Hür Yasin ikinci olurken Emre Mecit 7 puan ile üçüncülüğü elde etti. Turnuva kapanış töreninde ödülleri Kartal Belediye Başkan Yrd. Ömer Fethi Gürer, İl Temsilcisi Rıza Öney, Önder Özbilen, Kartal Belediye Meclis Üyesi ve Kartalspor Başkanı Halil Şener, Kartal Spor Satranç Kulübü Kurucusu Dr. Esat Güngör, İlçe Temsilcisi Besim Baş ve Savran Tekeli tarafından verildi. Ayrıca, dereceye giren ilk 5 genç sporcuya Özbilen Ailesi tarafından 1.500 TL ek ödül verildi. Ödül töreninden fotoğraflar turnuva sayfasında yayımlanmıştır.
     TURNUVA SAYFASI 

İSD Haftasonu Turnuvaları Devam Ediyor

isd yildirim 10 2014 smallİstanbul Satranç Derneği tarafıdan düzenlenen yıldırım turnuvaları serisi devam ediyor. 26 Ekim Pazar, 9 Kasım Pazar ve 16 Kasım Pazar günleri Yıldırım Turnuvası Üçlemesi turnuvası yapılacaktır. Turnuvalar 4dk+2sn düşünme süresinde 9 tur yapılacak olup 14.00 da kayıt kontrol ve 14:30 da Teknik Toplantının ardından başlamaktadır. Kontenjan 40 kişiyle sınırlıdır, kayıt için İSD ye başvurulmalıdır.
   İSD Site      jpgTurnuva Afişi