banner isbank

Turnuva Haberleri

İstanbul Lisesi Liselerarası Satranç Turnuvası Başladı

SAM 1850SAM 1874
Bu sene 14.yapılan turnuvaya bir tanesi Almanya’dan olmak üzere toplam 32 takım katılıyor. Tarihi İstanbul Lisesi binasında yapılan turnuva mistik bir ortamda gerçekleşiyor. 3 gün sürecek turnuva sonunda dereceye girenleri sürpriz ödüller bekliyor. Turnuvayla ilgili eşlendirme-sonuçlar ve fotoğraf albümüne haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

İ.T.U. GVO Özel İlkokulu ve Ortaokulu 1. Satranç Turnuvası 24-25 Mayıs`ta

itu gvo2014_afis_smallİ.T.Ü. Geliştirme Vakfı Okulları tarafından 24-25 Mayıs 2014 tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir. Turnuva İ.T.Ü. GVO Beylerbeyi yerleşkesinde, minikler ve küçükler kategorilerinde yapılacaktır. Turnuva 6 tur üzerinden 35dk+30 sn düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuva toplamda 100 sporcu kontenjanlı olup, kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden 5 Mayıs Pazartesi 11.00 da başlayacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
    pdfTurnuva Yönergesi     jpgTurnuva Afişi    jpgUlaşım-Kroki 

Okyanus Kolejleri V. Kampüslerarası Satranç Turnuvası

okyanus2014 kurumici_afisÖzel Okyanus Kolejleri tarafından 3 Mayıs 2014 Cumartesi günü "Okyanus Kolejleri V. Kampüslerarası Satranç Turnuvası" düzenlenecektir. Turnuva sadece Okyanus Kolejleri öğrencileri katılımına açık olup kontenjan 250 sporcuyla sınırlıdır. Turnuva Küçükler (2.3.4. sınıf) ve Yıldızlar (5.6.7.8. sınıflar) katılımına açıktır. Turnuva 20 dk%5 sn düşünme süresinde 5 tur isviçre sistemi yapılması planlanmıştır. Turnuvaya kayıtlar Okyanus Kolejleri internet sitesinden alınmaktadır.
     pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi    Online Kayıt    

23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası

23nisan2014 afis_small23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası 23 Nisan 2014 Çarşamba günü Bayrampaşa Satranç Eğitim Merkezinde (BAYSEM) düzenlenecektir. Turnuva 16 yaş ve altı sporcuların katılımına açık olup 40 katılımcı ile sınırlıdır. Turnuva 6 tur ve 20 dk+5 sn düşünme süresinde tek gün hızlı satranç turnuvası olarak yapılacaktır. Turnuvaya kayıtlar 17 Nisan Perşembe 11.00 da başlayacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
DUYURU: Turnuva kayıtları başlamıştır. Kayıt yaptıran ilk 20 ELO lu sporcu ve 20 ELO ratingsiz sporcu turnuvaya dahil edilecektir. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırmaları önemle rica olunur.
     pdfTurnuva Yönergesi    pngTurnuva Afişi    BAYSEM site    Online Kayıt 

6. Geleneksel Sancaktepe Gelişimin Merkezi Satranç Turnuvası

sancaktepe afis2014_smallSancaktepe Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen "6. Geleneksel Sancaktepe Gelişimin Merkezi Satranç Turnuvası" 29-30 Nisan 2014 tarihlerinde düzenlenecektir. Turnuva Sancatepe Samandıra Kültür Merkezinde düzenlenecektir. Yarışma küçükler, yıldızlar kategorisinde Sancaktepe İlçesindeki resmi ve özel okulların katılımına açık olup, gençler kategorisinde İstanbul Geneline açıktır. Turnuvada ünvanlı satranç sporcuları da davetli olrarak katılıp sporcularla gösteri maçı yapacaklardır. Katılım şartları yönerge ekinde başvuru formunda yayımlanmıştır, iletişim adresine başvuru formu ile yapılmalıdır.
    pdfTurnuva Yönergesi     docBaşvuru Formu     jpgTurnuva Afişi