banner isbank

Turnuva Haberleri

2014 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği Başlıyor

2014ist kucukler afis small2014 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği turnuva kayıtları son başvuru tarihi itibariyle sona ermiştir. Turnuva kategorileri başlangıç sıralamaları turnuva sayfasında yayımlanmıştır. Sporcuların ad-soyad-kategori ve ratinglerini kontrol etmeleri önemle duyrulur. Turnuva programına uygun olarak turnuva alanında kayıt kontrol işlemleri gerçeleştirilmelidir. Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.
    TURNUVA SAYFASI  
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir    PROGRAM    2014

Hayri Özbilen Anma Satranç Turnuvası Sona Erdi

kartallHayri Özbilen Anma Satranç Turnuvası 19 Ekim 2014 Pazar günü yapılan son 2 tur maçları ve ödül töreni ile sona erdi. Turnuvada birinciliği 7,5 puan ile Mehmet Ali Kuseyri kazandı. Eş puan ve eşitlik bzoma ile Hür Yasin ikinci olurken Emre Mecit 7 puan ile üçüncülüğü elde etti. Turnuva kapanış töreninde ödülleri Kartal Belediye Başkan Yrd. Ömer Fethi Gürer, İl Temsilcisi Rıza Öney, Önder Özbilen, Kartal Belediye Meclis Üyesi ve Kartalspor Başkanı Halil Şener, Kartal Spor Satranç Kulübü Kurucusu Dr. Esat Güngör, İlçe Temsilcisi Besim Baş ve Savran Tekeli tarafından verildi. Ayrıca, dereceye giren ilk 5 genç sporcuya Özbilen Ailesi tarafından 1.500 TL ek ödül verildi. Ödül töreninden fotoğraflar turnuva sayfasında yayımlanmıştır.
     TURNUVA SAYFASI 

İSD Haftasonu Turnuvaları Devam Ediyor

isd yildirim 10 2014 smallİstanbul Satranç Derneği tarafıdan düzenlenen yıldırım turnuvaları serisi devam ediyor. 26 Ekim Pazar, 9 Kasım Pazar ve 16 Kasım Pazar günleri Yıldırım Turnuvası Üçlemesi turnuvası yapılacaktır. Turnuvalar 4dk+2sn düşünme süresinde 9 tur yapılacak olup 14.00 da kayıt kontrol ve 14:30 da Teknik Toplantının ardından başlamaktadır. Kontenjan 40 kişiyle sınırlıdır, kayıt için İSD ye başvurulmalıdır.
   İSD Site      jpgTurnuva Afişi 

Carrefoursa AVM-Haramidere 3. Satranç Turnuvası

Carrefour-LOGOCarrefoursa AVM - Haramidere tarafından 1-2 Kasım 2014 tarihlerinde 9 ve 16 yaşaltı satranç turnuvası düzenlenecektir. 7 tur ve 15dk+5sn düşünme süresinde yapılacak turnuva 2 kategoride düzenlenecektir. 1 Kasım Cumartesi günü 16 yaş ve altı sporcular (1998 ve sonrası doğumlular) kategorisi, 2 Kasım Pazar günü ise 9 yaş ve altı sporcular katılacaktır. Her kategori 100 sporcu ile sınırlı olup, turnuva online kayıtları istanbul.tsf.org.tr adresinde 18 Ekim 2014 Cumartesi 18.00 da başlayacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
   pdfTurnuva Yönergesi    Online Kayıt 
DUYURU:
Turnuva online kayıtları başlanıştır. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırmaları rica olunur. Turnuva kategorilerinde kontenjan sonrası kayıtlar yedek kayıt olarak değerlendirilir, başvuru sırası dikkate alınır. Online kayıt sırasında yanlış kategori seçimi yapılması durumunda, başvuru sırası geçerlidir ve kayıtlar kapatıldığında doğum tarihi uygun kategoriye yerleştirilir.

Yeldeğirmeni ÇOGEM 1. Satranç Turnuvası Yapıldı

1 cogem2 cogem
29-30 Eylül 2014 tarihlerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Kadıköy Yeldeğirmeni Çocuk Esirgeme Kurumunda satranç turnuvası düzenlendi. Kurum eğitmeni Yusuf Kaya`nın öncülük ettiği ve NA Çetin Akca`nın Başhakemliğini yaptığı turnuva çekişmeli maçlara sahne oldu. 
   Fotoğraf Albümü