banner isbank

Turnuva Haberleri

Eyüp İlçesi Satranç Turnuvası 6-7 Aralık`ta

MEBlogoEyüp İlçe M.E.M. Nejat Sabuncu İlkokulu 1. Geleneksel Satranç Turnuvası 6-7 Aralık 2014 tarihlerinde düzenlenecektir. Turnuva bireysel takım turnuvası olarak yapılacak olup, Eyüp İlçesinde eğitim gören 1.2.3.4.5.6. sınıf öğrencileri okul adına her kategoride en fazla 4 öğrenciyle katılabileceklerdir. Başvuru için yönerge ekindeki form okul adına doldurularak iletişim adresine gönderilmelidir. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
    pdf Turnuva Yönergesi    docBaşvuru Formu  

2014 İstanbul Öğretmenler Günü Avrupa Yakası Sona Erdi

6IMG 0256 ustBakırköy Belediyesi ve TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği'nin birlikte düzenlediği ” 24 Kasım Öğretmenler Günü Avrupa Yakası Satranç Turnuvası”, Yeşilköy Kent Müzesi ve Sanat Evi'nde yapıldı. İstanbul geneli öğretmenlerimizin mücadele ettiği turnuvada, Genel Kategori'de birinciliği Abdullah Dinke, ikinciliği Soner İlhan Ulaş, üçüncülüğü de Aybars Gencer elde etti. Dereceye giren öğretmenlerimiz kupa ve madalyanın yanı sıra Bakırköy Belediyesi Özel Ödülü olan Cumhuriyet Altın'ı ile ödüllendirildi. Turnuva sonuçları, fotoğraflar ve habere turnuva sitesinden ulaşabilirsiniz.
     Turnuva Sitesi   

Satranç Turnuvasında İlhan Arif Sezer Anıldı

1 SAM 8194İstanbul Satranç Derneği tarafından İlhan Arif Sezer Anısına düzenlenen ELO Satranç Turnuvası 19-23 Kasım tarihleri arasında düzenlendi. Şişli Lions Kulübünün de ev sahipliği yaptığı turnuvada 3 rating kategorisinde oldukça çekişmeli maçlar sonunda dereceye giren oyuncular ödüllerini 23 Kasım Pazar günü 7. turun ardından yapılan kapanış töreniyle aldılar. Turnuvadan derecelere, kapanış töreninden fotoğraflara, maç pgn lerine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

İlhan Arif Sezer Anma ELO Turnuvası Yapılıyor

          1SAM 81162SAM 8134
İstanbul Satranç Derneği tarafından organize edilen İlhan Arif Sezer Anma ELO Satranç Turnuvası 19 Kasım 2014 Çarşamba günü 67 satranççının katılımıyla başladı. 3 rating kategorisinde düzenlenen turnuvada maçlar İstanbul Satranç Derneği ve Şişli Lions Kulübü lokallerinde düzenleniyor. A kategorisinden ilk 8 masa ve B-C kategorilerinden ilk 2 masa maçlarının canlı yayınlarına aşağıdaki canlı yayın stadyum linkinden ulaşabilirsiniz. Açılış ve ilk günden fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.

Devamını oku...

2014 Beylikdüzü Belediyesi Satranç Turnuvası Yapıldı

IMG 0102Beylikdüzü ilçesi genelinden toplamda 300 üzeri sporcunun katılımıyla gerçekleşen satranç turnuvası sona erdi. Yerel basından ve TRT’den ekiplerinde ziyarette bulunduğu satranç turnuvası, Beylikdüzü belediyesinin kültür merkezinde düzenlendi. Turnuvayla ilgili geniş bilgiye, turnuvadan fotoğraflar ve derecelere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...