banner isbank

Turnuva Haberleri

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Yapıldı

     zDSC 9389zDSC 9376
29 Ekim etkinlikleri kapsamında Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde 29 Ekim Cumhuduriyet Kupası Hızlı Satranç Turnuvası düzenlendi. 1600 üstü ve altı; A ve B kategorilerinde 15 dk+5 sn düşünme süresinde yapılan turnuva 212 sporcunun katılımıyla yapıldı. A Kategorisinde 1. Murad Nuri (6 puan), 2. GM Mustafa Yılmaz (5,5 p.), 3. Ahmet Bolat (5,5 p.) olurken, B kategorisinde 7 puan kazanan sporculardan 1. Muhammed Sinan Gönüllü, 2. Mustafa Zorbey Şenyüz, 3. Arda Altun oldu. Her iki kategoride dereceye giren sporcular tam-yarım-çeyrek altın, kupa ve Analiz Yayıncılıktan kitap hediyesi kazandılar. Ödülleri Bahçelievler Belediyesi Başkan Yardımcısı Zekeriya Yıldız, İl Temsilcisi Rıza Öney ve Başhakem NA Özgür Acar tarafından verildi. Turnuva sonuçları ve fotoğraflar yayımlanmıştır.
      Turnuva Sonuçları    Fotoğraf Albümü 

2014 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Törenle Sona Erdi

0DSC 9406ust24 Ekim 2014 Cuma günü başlayan 2014 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliği 29 Ekim 2014 tarihinde son tur maçları ve kapanış töreni ile sona erdi. 2 grupta 6 gün düzenlenen turnuvaya bu yıl 1055 sporculu rekor katılımla Bahçelievler 2014ist kucukler afis smallBelediyesi Siyavuşpaşa spor Kompleksinde gerçekleşti. Turnuvada birinci olan sporcular Yeşil Kundura tarafından bot hediye çeki, ilk 3 dereceyi alan sporcular kupa-madalya ve Analiz yayıncılıktan kitap hediyesi ile tüm 7 yaş sporcuları madalya ödülü kazandı. Turnuvayı tamamlayan tüm sporcularımız 2015 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasına katılma hakkı kazandı. Dereceye giren sporcular ve fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz..
      TURNUVA SAYFASI

2014 Kartal Belediyesi Atatürk Kupası Açık Satranç Turnuvası

2013 kartal_ataturk_kupasi__small10 Kasım Atatürk`ü Anma Haftası etkinlikleri kapsamında Kartal Belediyesi tarafından 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde "Kartal Belediyesi 2014 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası" düzenlenecektir. Turnuva 6 tur ve 4 farklı rating kategorilerinde yapılacaktır. Dereceye girecek sporcular altın ödülü ve çeşitli hediyeler kazanacaktır. Kartal Belediyesi Ana Binasında yapılacak turnuva toplamda 300 sporcu ile sınırlıdır ve turnuva kayıtları 1 Kasım 2014, 15.00 dan itibaren istanbul.tsf.org.tr adresinden online kayıt sistemi ile yapılacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
 jpgTurnuva Afişi     pdfTurnuva Yönergesi   Online Kayıt (1 Kasım Cts. 15.00)

Bakırköy Belediyesi 10 Kasım Atatürk`ü Anma Açık Satranç Turnuvası

bakirkoy-belediyesi-logo10 Kasım Atatürk`ü Anma etkinlikleri kapsamında Bakırköy Belediyesi ve TSF Bakırköy İlçe Temsilciliği tarafından "10 Kasım Atatürk`ü Anma Açık Satranç Turnuvası" Bakırköy İlçesi Yeşiköy Kent Müzesi ve Sanat Evinde gerçekleştirilecektir. Turnuva 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde 6 tur UKD turnuvası olarak yapılacaktır. Turnuva kontenjanı 80 sporcuyla sınırlı olup, rating puanı sırasına göre sporcular turnuva listesine dahil edilecektir. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
    pdfTurnuva Yönergesi       Online Kayıt

Torium AVM Atatürk`ü Anma 2. Satranç Turnuvası

torium ataturkuanma satranc afis smallTorium AVM tarafından 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde "Torium AVM Atatürk`ü Anma 2. Satranç Turnuvası" düzenlenecektir. Torium AVM ve BESEM satranç Eğitim Merkezinin orgnaize ettiği turnuva 3 kategoride 12 Yaşaltı turnuvası olarak yapılacaktır. Turnuva 6 tur ve 35dk+30 sn düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuva online kayıtları 27 Ekim Pazartesi 18.00 da başlayacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.
Not: Turnuvaya kayıtlar başvuru sırasına göre alınacak olup, kontenjan sonrası kayıtlar yedek kayıt olarak değerlendirilecektir.
    pdfTurnuva Yönergesi     jpgTurnuva Afişi    Online Kayıt