banner isbank

Turnuva Haberleri

Troya Açık Başlıyor

troya open 22 afis-122. Troya Uluslararası Satranç Turnuvası 11-16 Ağustos 2014 tarihinde, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleştirilecektir. Turnuvaya kayıt ve diğer ayrıntılar için Turnuva Sayfası'nı ziyaret edebilirsiniz.

XII. Uluslararası Keşan Kültür Ve Turizm Festivali Satranç Turnuvası

kesan2014 afisXII. Uluslararası Keşan Kültür Ve Turizm Festivali Satranç Turnuvası 18 - 23 Ağustos 2014 tarihleri arası Keşan Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılacaktır. Detaylı bilgiler turnuva sayfasında yayımlanmıştır.
      TURNUVA SAYFASI

Silivri Belediyesi 53. Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası 1-2 Ağustos`ta

silivri2014 afismallSilivri Belediyesi tarafından organize edilen "Silivri Belediyesi 53. Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası" 1-2 Ağustos 2014 tarihlerinde gerçekleşecektir. Turnuva Silivri Belediyesi Kalepark Sosyal Tesislerinde yapılacaktır. Turnuva Açık ve Küçükler kategorilerinde, 6 tur ve 35 dk +30 sn düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuva kontenjanı 200 sporcuyla sınırlı olup, turnuva online kayıtları istanbul.tsf.org.tr sitesinde 24 Temmuz Perşembe 11.00`da başlayacaktır. Detaylı bilgilere turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
DUYURU: Turnuva online kayıtları 11.00 da başlayacaktır. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırması önemle rica olunur. Turnuva toplamda 200 sporcu ile sınırlıdır. İlk kayıt yaptıran 80 sporcu turnuvaya dahil edilir. 80. kayıttan sonra kayıt yaptıran sporcular rating sırasına göre sıralanır ( Önce ELO sonra UKD). Yapılan sıralamada yüksek ratingli sporcular kontenjan dahilinde turnuva listesine alınır.
DUYURU2: Turnuva kayıtları sona ermiştir. Sporcu listeleri kontrol sonrası yayımlanacaktır.
 pdfTurnuva Yönergesi    jpgTurnuva Afişi        Festival Sayfası     ULAŞIM
Turnuvaya kayıt yaptıran ilk 80 sporcu
ile son ba2vuru tarihine kadar online kayıt
yaptıran sporcular rating sırasına göre sıralanır (
Önce ELO sonra UKD). Yapılan sıralamada yüksek
ratingli sporcular kontenjan dahilinde turnuva list
esine alınır

İSD 2. Yıldırım Yaz Turnuvası 27 Temmuz Pazar

isd27.7 afisİstanbul Satranç Derneği tarafından 27 Temmuz Pazar günü Yıldırım Satranç Turnuvası yapılacaktır. 5 dk eklemesiz düşünme süresinde 11 tur yapılacak turnuvaya kayıt için Derneğe başvurulmalıdır. Detaylı bilgilere turnuva sitesinden ulaşabilrsiniz.
        Turnuva Sitesi

2014 İstanbul Körleme Şampiyonu GM Mustafa Yılmaz

SAM 4869 ust2014 İstanbul Körleme Satranç Turnuvası 20 Temmuz 2014 Pazar günü yapılan turlar ve kapanış töreni ile sona erdi. Şişli Spor Kulübü, 118T Şişli Lions Kulübü ve İl Temsilciliği orgnizasyonunda yapılan turnuvada dereceye giren sporcular ödüllerini törenle aldılar. 12 Usta ve görme engelli sporcuyu biraraya getiren turnuva zevkli ve heyecanlı maçların izlenmesini sağladı. 5 turun sonunda 4,5 puan kazanan GM Mustafa Yılmaz tek başına birinciliği elde etti. Turnuvada dereceye giren sporcular, maçlar (pgn), turlardan ve ödül töreninden fotoğraflar, sporcuların turnuvayla ilgili görüşlerine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...