banner isbank

Turnuva Haberleri

Çocuk Ligi Kadıköy Eyüp ve Esenyurt Gruplarıyla Sona Erdi

 uskudaresenyurt3kadikoy
2013-2014 İstanbul Çocuk Ligi son haftası 29 Mart, 5-6 Nisan 2014 tarihlerinde Kadıköy, Esenyurt ve Eyüp Gruplarında yapılan maçlarla sona erdi. Kadıköy Grubu maçları Kadıköy Satranç Merkezinde düzenlendi ve Kadıköy Satranç Merkezi Takımı şampiyonluğu kazandı. Esenyurt Grubu maçları ise Torium AVM evsahipliğinde yapıldı. Esenyurt Grubunu BESEM A Takımı kazandı. Eyüp Grubunda ise Eyüp Sultan Satranç Kulübü şampiyon oldu. Takımlarımızı kutluyoruz. Detaylı sonuçlar ve fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.

Devamını oku...

Kartal Çocuk ve Yıldızlar Ligi Sona Erdi

   1SAM 1648image003
2013-2014 İstanbul Çocuk ve Yıldızlar Satranç Ligi Kartal Grubu
maçları 22-23 ve 29 Mart 2014 tarihlerinde gerçekleşti. 3 Çocuk Ligi ve 1 Yıldız Liginin yer aldığı grupta maçlar Kartal Belediyesinde yapıldı. Dereceye giren takımlara ve fotoğraf albümüne haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

2014 İstanbul Çocuk ve Yıldızlar Ligi Kartal`da Devam Ediyor

    1kartal2kartal
2014 İstanbul Çocuk ve Yıldızlar Ligi Kartal Grubu
22 Mart Cumartesi günü yapılan maçlarla başladı. Kartal Belediye binasında 200 sporcunun katılımıyla 4 grupta yapılan maçlarla ilgili eşlendirme ve sonuçlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
    Eşlendirme/Sonuçlar    Fotoğraf Albümü   Lig Sayfası    

2014 İstanbul Çocuk Ligi Beykoz Grubu Şampiyonu Paşabahçe Takımı

    beykoz1beykoz2
15-16- 22 Mart 2014 tarihlerinde İstanbul İli Beykoz İlçesinde gerçekleştirilen "2014 İstanbul Çocuk Ligi Beykoz Grubu" satranç turnuvası sona erdi. Turnuva birincisi Paşabahçe Ortaokulundan "Paşabahçe" takımı, turnuva ikincisi Ferda ve Turan Takmaz Ortaokulundan "Bilge Kağan" takımı, turnuva üçüncüsü Halide Edip İlkokulundan "Dünya Birincileri" takımı olmuştur. Dereceye giren takımlara Beykoz Belediyesinin tarafından kupa ve tüm katılımcı sporculara da satranç takımı hediye edilmiştir.
    Turnuva Sonuçları      Fotoğraf Albümü     Lig Sayfası    

2014 İstanbul Çocuk ve Yıldızlar Ligi Büyükçekmece Grubu Sona Erdi

   haber1haber3haber8
2014 İstanbul Çocuk ve Yıldızlar Ligi Büyükçekmece Grubu 16-22-23 Mart 2014 tarihlerinde Özel Gökcan Kolejinde gerçekleşti. 3 grupta yapılan maçlar sonunda Dinamik Satranç Çift Ünlem, Dinamik Satranç En Passant ve Özel Gökcan Koleji Terfi takımları şampiyon oldu. Takımları ve sporcularını tebrik ediyoruz. Derecelere ve fotoğraf albümüne haberin devamından ve lig sayfasından ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

ist lig_sidebar

Kaynaklar

Banner - Market

tsf market_ban