banner isbank

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Satranç Turnuvalarıyla Kutladık

                    1IMG 12222DSCF1838
"29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası" Bayrampaşa Belediyesi ve Fatih Belediyesi`nin katkılarıyla iki ayrı İlçede gerçekleştirildi. Turnuva haber, sonuç ve fotoğraflarına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
                   IMG 1088DSCF1848
Bayrampaşa Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen yıldırım satranç turnuvası açılışı Bayrampaşa Belediye Başkanı Sn. Atila Aydıner`in açılış konuşması ve geleneksel açılış hamlei ile başladı. 9 tur ve 3 dk +2sn tempolu turnuvada birinciliği 8 puan ile Ali Bülent Özveren kazandı. İkinciliği ise eşitlik bozma sonucunda Hasan Bora Aydın (7p.), üçüncülüğü Mehmet Hakan Yarımağa elde etti. 
 Turnuva Sonuçları      Fotoğraf Albümü

                  IMG 1157IMG 1174
Fatih Belediyesi Müftü Ali Semt Konağında yapılan Hızlı Satranç Turnuvası ise 112 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. 7 tur sonunda 5 sporcu 6 puan ile ilk sıraları paylaştı. Eşitlik bozma sonunda birinciliği Cem Önem, ikinciliği Abdullah Vatansever, üçüncülüğü ise Salih Zeydan kazandılar. Dereceye giren sporculara ödüllerini Fatih Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Hayrettin Yazıcı takdim etti. İlk dereceleri alan sporculara Fatih Belediyesince kol saati ve çeşitli hediyeler sunuldu. 
Turnuva Sonuçları       Fotoğraf Albümü

Her iki belediyemize de satranca verdikleri destek için teşekkür ediyoruz.

                                         bayrampasa-29 Ekim_small              fatih 29_ekim_small

Banner - Market

tsf market_ban

Kurs Kayıt

Katılımcı Listesi