banner isbank

Açık

2018-2019 Sultanbeyli İlçe Birinciliği 29-30 Eylül 2018`de..

plato2018 afissSultanbeyli İlçe temsilciliği tarafından Sultanbeyli Plato AVM katkılarıyla 2018-2019 Sultanbeyli Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası 29-30 Eylül 2018 tarihlerinde düzenlenecektir. Turnuva 6 tur 60 dakika+30 saniye düşünme süresinde yapılacaktır. Turnuva kontenjanı 64 sporcuyla sınırlı olup kontenjanın yarısı Sultanbeyli ilçesi sporcularına diğer yarısı ise çeşitli ilçelerden sporcuların katılımına açıktır.

Turnuva sonunda dereceye girecek sporcular kupa-madalya ödüllerinin yanısıra Plato AVM tarafından Sultanbeyli İlçe Birincisine 500 TL ile genel sıralamada 1.`ye 500TL  2.`ye 300TL 3.`ye 200TL hediye çeki ile ödüllendirilecektir.

Turnuvayı tamamlayan tüm sporcular 2018 Türkiye Kupası Satranç Turnuvasına katılım hakkı kazanacaktır. Turnuvaya kayıtlar turnuva sayfasından online kayıt yöntemiyle başlamıştır. Detaylı bilgiye turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.

   Turnuva Sayfası 

Enez Kaymakamlığı 2.Uluslararası Açık Satranç Turnuvası..

enez5000Enez Kaymakamlığı ve Türkiye Satranç Federasyonu'nun birlikte düzenlediği Enez Kaymakamlığı 2. Uluslararası Açık Satranç Turnuvası 15 - 20 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Enez Sahil Kamp Tesislerinde gerçekleştirilecektir.
Başvuru ve detaylı bilgiye turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.
    TURNUVA SAYFASI   

Watergarden AVM Sonbahar Kupası 3. Satranç Turnuvası 22-23 Eylül 2018`de..

watergarden2018 afisAtaşehir Watergarden AVM tarafından satranç turnuvaları serisi devam ediyor..
Serinin 3. turnuvası Sonbahar Kupası olarak 22-23 Eylül 2018 tarihlerinde A Kategorisi ELO hesaplamalarına dahil düzenlenecektir.
Turnuvaya kayıt için yönergede yer alan turnuva katkı payı ücreti turnuva organizasyonuna yatırılmalı ve haberin devamından online kayıt işlemi yapılmalıdır.
22 Eylül 2018 Cumartesi günü GM Kıvanç Haznedaroğlu yeni çıkan kitabı "Satranç Sanatı Mucize Hamleler 1" `in imza gününe katılacaktır.
Turnuva online kayıtları 12 Eylül 2018 Çarşamba 20.00`dan itibaren haberin devamında başlayacaktır. Detaylı bilgiye turnuva yönergesinden ulaşabilirsiniz.
   pdfTurnuva Yönergesi   jpgTurnuva Afişi     Online Kayıt

Çatalca Belediyesi 19. Erguvan Festivali`nde Ödül Töreni..

catalcabel2018 torenÇatalca Belediyesi 19. Erguvan Festivali kapsamında düzenlenen Satranç Turnuvası 30-31 Ağustos 2018 tarihlerinde yapıldı. 5 farklı ülkeden 110 sporcunun katılım gösterdiği turnuva iki rating kategorisinde gerçekleşti. 6 tur yapılan turnuva sonunda dereceler;
A Kategorisi: 1. Kayra Kamer  2. FM Anar Aliakbarov  3. IM Suhrab Semiyev
B Kategorisi: 1. Kaya Kapağan 2. Samet Altun  3. Ateş Atabey Ayhan
Dereceye giren sporculara ödüllerini Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Kaya, İl Temsilcisi Yrd. Talha Emre Akıncıoğlu, Çatalca İlçe Temsilcisi Nurçin Dağıstanlı ve turnuva Başhakemi NA Vedat Filiz sundu.
   TURNUVA SONUÇLARI    FOTO GALERİ  

Uluslararası İstanbul Açık Ödül Töreniyle Sona Erdi..

  istopen2018 toren_aistopen2018 toren_b
Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı ile Türkiye Satranç Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen 2018 Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası ödül töreniyle sona erdi. 02-8 Eylül 2018 taraihleri arasında düzenlenen turnuvanın ödül töreni; GSB Spor Genel Müdürü Mehmet Baykam, Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Karadeniz Vakfı Başkanı Yusuf Cevahir, İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, İ.T.Ü. Genel Sekreter Yrd. Serdar Bilgi, TFF As Başkanı ve Türkiye Amatör Kulüpler Federasyonu Başkanı Ali Düşmez, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer İlçe M.E.B. Müdürü İbrahim Tahmaz, TSF Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Solakoğlu, Karadeniz Vakfı Başkan Vekili Yaşar Çaktı, Başkan Yardımcıları Hakkı Topçu ve Tuncer Yılmaz, Vakıf Genel Sekreteri Hüseyin Güler, Vakıf Genel Müdürü Mehmet Devirgen, İl Temsilcisi Rıza Öney, Turnuva Genel Koordinatörü IA Gökmen Muş, turnuva direktörü Menderes Sargın, sporcular, sporcu aileleri, hakemler ve çok sayıda davetlinin katılımıyla düzenlendi.
13 farklı ülkeden 10`u unvanlı 400`e yakın sporcunun 7 gün mücadele ettiği turnuva sonunda kategori şampiyonları: GM Giorgi Bagaturov (A Kategorisi), İrem Şen (B Kategorisi), Yiğit Emre Yılmaz (U14), Muhammed Efe Acar (U10) ve Kaan Ünüvar (U8) oldu.
Dereceye giren sporcular ve ödül töreninden fotoğraflara turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz.
   TURNUVA SAYFASI 

Watergarden AVM Zafer Kupası 2. Satranç Turnuvası Düzenlendi..

watergarden2Watergarden AVM tarafından 1-2 Eylül 2018 tarihlerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası düzenlendi. A ve B rating kategorilerinde düzenlenen ve çekişmeli maçlara sahne olan turnuva sonunda dereceye giren sporculara ödülleri Ataşehir İlçe Temsilcisi Elra Ağın Cankorur ve Turnuva Koordinatörü Ali Rıza Cankorur tarafından sunuldu. Turnuvadan sonuçlar ve fotoğraflara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
   TURNUVA SONUÇLARI   FOTO GALERİ

2018 İstanbul Açık`ta İlk Hamleler Yapıldı..

DSCN9465DSCN9493
2018 Uluslalarası İstanbul Açık Satranç Turnuvası 2 Eylül 2018 Pazar günü yapılan açılış töreni ve ilk tur maçlarıyla başladı. Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı ve Türkiye Satranç Federasyonu iş birliğiyle düzenlenen turnuvanın açılış töreni Karadeniz Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Cevahir, TSF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arda Kılıç, Karadeniz Vakfı ve Karadeniz Vakfı GSK Derneği Başkan Yardımcıları Hamit Tahan ve Eser Cevahir, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Cevahiroğlu, Vakıf Genel Sekreteri Hüseyin Güler, Vakıf Genel Müdürü Mehmet Devirgen, TSF Teknik Kurul Üyesi Harun Küçükkılınç, İl Temsilcisi Rıza Öney, Turnuva Genel Koordinatörü IA Gökmen Muş, Turnuva Direktörü Menderes Sargın, Turnuva Başhakemi FA Cüneyt Kamil Yıldırım, Turnuva Gözlemcisi IA Özgür Acar, sporcular, sporcu aileleri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla düzenlendi.
Turnuva açılış konuşmalarında Yusuf Cevahir turnuvanın Karadeniz Vakfı Tesislerinde düzenlenmesinden memnuniyet duyduklarını, sporun yeni dostlukların, yeni arkadaşlıkların gelişmesine vesile olduğunu, bu turnuvaya da 13 farklı ülkeden katılım gerçekleşerek ülkeler arası sosyal, kültürel ilişkilere de katkı sağlayacağını belirterek sporculara başarılar diledi.
Turnuvaya Azerbaycan, Ermenistan, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İran, Kırgızistan, Ürdün, Peru, Suriye, Türkmenistan ve ülkemizle birlikte 13 farklı ülkeden 10`u ünvanlı olmak üzere 400`e yakın sporcu katılım gösteriyor. 9 tur düzenlenecek turnuva boyunca A kategorisinden ilk 11 masa, B kategorisinden ise ilk 9 masa maçlarının canlı yayınlarına turnuva sayfasından ulaşabilirsiniz. Maçlar sonrası FM Yasin Emrah Yağız tarafından maç analizleri de turnuva sayfasında yayımlanacaktır.
   TURNUVA SAYFASI

2017-2018 Esenyurt İlçe Birinciliği Düzenlendi..

esenyurt2018 toren2017-2018 Esenyurt İlçe Birinciliği 4-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında BESEM katkılarıyla Torium AVM`de düzenlendi. 8 tur ELO hesaplamalarına dahil düzenlenen ve 170 sporcunun katıldığı turnuva sonunda dereceler:
Genel Sıralama: 1. Emirhan Emir  2. Abdullah Dinke  3. Ömeer Tarık Alkan
Esenyurt ilçe Birincisi: Bora Bilir, En Başarılı U12: Talha Yiğit Doğan, En Başarılı Emektar Sporcu: Mustafa Elmas, En Başarılı Bayan Sporcu: İrem Şen
Ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney, Esenyurt İlçe Temsilcisi Zeki Sarıkavak ve turnuva Başhakemi IA İsmet Arvit sundu. Dereceye giren sporcular torium AVM tarafından toplamda 1.500TL hediye çeki ile ödüllendirildi. Turnuvadan dereceler ve fotoğraflar turnuva sayfasında yayımlanmıştır.   TURNUVA SAYFASI

Banner - Market

tsf market_ban
istbir2014 afis small
istanbulopen2014 afis
10kasim afis small yan
hayri ozbilen small
ilhan arif sezer 2014 afis small
30agustos 2014 afis small
maltepepark2014 afis small
silivri2014 afismall
KSM Seri afis small
haziranelo2014 small