banner isbank

KAYIT OL

KAYIT İPTAL

Kayıt yaptırmak istediğiniz turnuvayı tıklayınız

Watergarden AVM Öğretmenler Günü 6. Satranç Turnuvası
 
2018 Kartal Belediyesi Atatürk Kupası Satranç Turnuvası
 
İstanbul Medipol Üniversitesi Satranç Turnuvası
 
Airport AVM Satranç Turnuvası
 
Özdilek AVM Satranç Turnuvası
 
Marmara Üniversitesi Engelleri Mat Ediyoruz Satranç Turnuvası
 
Capacity AVM 6. Satranç Turnuvası
 
Galleria AVM 10 Kasım Atatürk`ü Anma 7. Satranç Turnuvası
 
2018 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Ataşehir Grubu
 
2018-2019 İstanbul Satranç İl Birinciliği 3. Grup - Ataşehir
 
2018-2019 İstanbul Satranç İl Birinciliği 2. Grup - Bakırköy
 
Tuzla Belediyesi Kışa Merhaba Satranç Turnuvası
 
Bakırköy Cumhuriyet ve Atatürk Kupası Satranç Turnuvası
 
2018 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Sultanbeyli Grubu
 
2018 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Silivri Grubu
 
2018 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Bahçelievler Grubu
 
2018-2019 İstanbul Satranç İl Birinciliği 1. Grup - Esenyurt
 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası - Bahçelievler
 
Watergarden AVM Cumhuriyet Kupası 5. Satranç Turnuvası
 
Galleria AVM 6. Satranç Turnuvası
 
Galatasaray Satranç Akademisi 10 Kasım Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası
 
Torium AVM - BESEM 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası
 
Rings AVM - Borhan Chessmaster 11. Satranç Turnuvası
 
Watergarden AVM 4. Satranç Turnuvası
 
Büyükçekmece Dinamik Satranç Turnuvası
 
Ataköy A Plus AVM 3. Satranç Turnuvası
 
Torium AVM - BESEM 12. UKD Satranç Turnuvası
 
2018-2019 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği
 
Airport AVM Minikler Satranç Şenliği
 
Silivri AVM Geleceğin Yıldızları 3. Satranç Turnuvası
 
Galleria AVM 5. Satranç Turnuvası
 
Gelişim Evi Satranç Turnuvaları Beşiktaş Grubu
 
Gelişim Evi Satranç Turnuvaları Bakırköy Grubu
 
Galleria AVM 4. Satranç Turnuvası
 
Watergarden AVM Sonbahar Kupası 3. Satranç Turnuvası
 
Beşiktaş JK Satranç Okulu 2. Satranç Turnuvası
 
Netbil 2. Satranç Turnuvası
 
Kavram Koleji 1. Satranç Turnuvası ve Anaokulları Satranç Şenliği
 
Çatalca Belediyesi 19. Erguvan Festivali Satranç Turnuvası
 
30 Ağustos Zafer Kupası Satranç Turnuvası Esenyurt Grubu
 
30 Ağustos Zafer Kupası Satranç Turnuvası Ataşehir Grubu
 
Migros AVM Beylikdüzü Satranç Turnuvası
 
Watergarden AVM 2. Satranç Turnuvası
 
Galleria AVM Anaokulları Satranç Şenliği
 
Galleria AVM 3. Satranç Turnuvası
 
Watergarden Satranç Turnuvası
 
Dünya Satranç Günü Etkinliği Katılım
 
Torium AVM - BESEM 11. UKD Satranç Turnuvası
 
2018 İstanbul Hızlı Satranç İl Birinciliği
 
Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası Esenyurt Grubu
 
Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası Ataşehir Grubu
 
Netbil Satranç Turnuvası
 
Galleria AVM 2. Satranç Turnuvası
 
Torium AVM - BESEM 10. UKD Satranç Turnuvası
 
2018 Ataşehir Babalar Günü Satranç Turnuvası
 
2018 Esenyurt Babalar Günü Satranç Turnuvası
 
2018 Arnavutköy Babalar Günü Satranç Turnuvası
 
Dr. Ercan Alpagut Anma Geleceğin Yıldızları Satranç Turnuvası
 
Doğa Koleji Satranç Turnuvası
 
19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası - Sultanbeyli Grubu
 
19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası - Ataşehir Grubu
 
19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası - Arnavutköy Grubu
 
İstanbul 19 Mayıs ELO Satranç Turnuvası - Esenyurt
 
Büyükçekmece Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası
 
Vakıfbank S.K. 2. Satranç Turnuvası
 
2018 Anneler Günü Satranç Turnuvası
 
Silivri AVM Minik Yıldızlar Satranç Şenliği
 
Üsküdar Çengelköy İlkokulu Şahmat Satranç Turnuvası
 
Güngören Belediyesi 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ödüllü Satranç Turnuvası
 
Torium AVM - BESEM 9. UKD Satranç Turnuvası
 
İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada VIII. Satranç Turnuvası
 
İstanbul 23 Nisan Çocuk Bayramı ve Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası - Sultanbeyli
 
İstanbul 23 Nisan Çocuk Bayramı ve Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası - Kadıköy
 
İstanbul 23 Nisan Çocuk Bayramı ve Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası - Arnavutköy
 
İstanbul 23 Nisan ELO Satranç Turnuvası - Esenyurt
 
İstanbul Akademi Koleji 1. Geleneksel Satranç Turnuvası
 
İstanbul Bahçelievler Şehit Mahir Ayabak Satranç Turnuvası
 
Silivri AVM 23 Nisan Satranç Turnuvası ve Anaokulları Satranç Şenliği..
 
Oasis AVM 4. Satranç Turnuvası
 
Vakıfbank S.K. Satranç Kulübü Genç Yetenekler Satranç Turnuvası
 
Torium AVM - BESEM 8. UKD Satranç Turnuvası
 
Karadeniz Vakfı Satranç Turnuvası
 
3. SELİM İLKOKULU İLKOKULLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
 
Silivri AVM Geleceğin Yıldızları 2. Satranç Turnuvası ve Anaokulları Satranç Şenliği
 
Era Koleji Satranç Turnuvası
 
Tuzla Belediyesi Satranç Turnuvası
 
V. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Tıp Bayramı Satranç Turnuvası
 
2017-2018 Esenyurt Kadınlar İlçe Birinciliği
 
Torium AVM - BESEM 7. UKD Satranç Turnuvası
 
2017-2018 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği
 
Rings AVM - Borhan Chessmaster 10. Satranç Turnuvası
 
Ataköy A Plus AVM 2. Satranç Turnuvası
 
Sultanbeyli Atlaspark AVM Satranç Turnuvası
 
Oasis AVM 3. Satranç Turnuvası
 
Adam Olacak Çocuk Satranç Turnuvası
 
2017-2018 İstanbul Satranç İl Birinciliği Finali
 
Vakıfbank S.K. Satranç Okulu 1. Anaokulları Satranç Şenliği
 
Silivri AVM Yeniyıla Merhaba 2. Satranç Turnuvası
 
Rings AVM - Borhan Chessmaster 9. Satranç Turnuvası
 
2017 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği
 
Dünya Engelliler Günü Satranç Turnuvası
 
İSD-Şişli Belediyesi İsmet İnönü ELO Satranç Turnuvası 2017
 
2017 İstanbul Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası
 
2017 İstanbul Satranç İl Birinciliği - Avrupa Yakası
 
2017 İstanbul Satranç İl Birinciliği - Anadolu Yakası
 
2017-2018 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği
 
2017 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Ataşehir Grubu
 
2017 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Esenyurt Grubu
 
2017 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Pendik Grubu
 
Capacity AVM 5. Satranç Turnuvası
 
Ataköy A Plus AVM 1. Satranç Turnuvası
 
Oasis AVM 2. Satranç Turnuvası
 
2017 Kartal Belediyesi Atatürk Kupası Satranç Turnuvası
 
10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası - Bakırköy Grubu
 
10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası - Beylikddüzü Grubu
 
10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası - Büyükçekmece Grubu
 
10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası - Üsküdar Grubu
 
10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası - Arnavutköy Grubu
 
10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası - Ataşehir Grubu
 
10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası - Esenyurt Grubu
 
10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası - Sultanbeyli Grubu
 
10 Kasım Atatürk Kupası Satranç Turnuvası - Tuzla Grubu
 
2017 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Silivri Grubu
 
2017 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Bahçelievler Grubu
 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası - Arnavutköy Grubu
 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası - Ataşehir Grubu
 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası - Bahçelievler Grubu
 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası - Beylikdüzü Grubu
 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası - Gaziosmanpaşa Grubu
 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası - Sultanbeyli Grubu
 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası - Üsküdar Grubu
 
Torium AVM - BESEM 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası
 
UPS Spor Kulübü 1. Satranç Turnuvası
 
Bosna Sancak Derneği Cumhuriyet Bayramı Ödüllü Satranç Turnuvası
 
Torium AVM - BESEM 6. UKD Satranç Turnuvası
 
İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada VII. Satranç Turnuvası
 
Güneşli Oasis AVM 1. Satranç Turnuvası
 
Rings AVM - Borhan Chessmaster 8. Satranç Turnuvası
 
Torium AVM - BESEM 5. UKD Satranç Turnuvası
 
2017 İstanbul Açık Yıldırım Satranç Turnuvası - 17.9.2017
 
Migros AVM Beylikdüzü Satranç Turnuvası
 
X. Geleneksel Maltepe Park Satranç Turnuvası
 
Torium AVM - BESEM 4. UKD Satranç Turnuvası
 
2017 İstanbul Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası-Ataşehir Grubu
 
2017 İstanbul Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası-Esenyurt Grubu
 
Torium AVM - BESEM 3. UKD Satranç Turnuvası
 
2017 Capitol AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası(Üsküdar)
 
2017 Silivri AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası
 
2017 Axis İstanbul Babalar Günü Satranç Turnuvası (Eyüp)
 
2017 Esenyurt Babalar Günü Satranç Turnuvası
 
2017 Bakırköy Babalar Günü Satranç Turnuvası
 
Silivri AVM Geleceğin Yıldızları Satranç Turnuvası
 
TORIUM AVM-BESEM 12 Yaşaltı Satranç Turnuvası
 
İTÜ GVO 4. Anaokulları Satranç Şenliği
 
Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Küçükler Satranç Turnuvası ve Anaokulları Satranç Şenliği
 
Küçükçekmece Belediyesi Ödüllü Fetih Kupası
 
19 Mayıs Gençlik Kupası - Esenyurt Grubu
 
19 Mayıs Gençlik Kupası - Sultanbeyli Grubu
 
19 Mayıs Gençlik Kupası - Ataşehir Grubu
 
Vizyon Koleji Satranç Turnuvası
 
Silivri Bulgaristan Göçmenleri Derneği 19 Mayıs Satranç Turnuvası
 
Güngören Belediyesi 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Ödüllü Satranç Turnuvası
 
Capacity AVM 4. Satranç Turnuvası
 
Topkapı Okulları 1. Sınıflar ve Anaokulları Satranç Şenliği
 
Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Emektarlar Satranç Turnuvası
 
Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Gençler Satranç Turnuvası
 
Vakıfbank Spor Kulübü Satranç Turnuvası
 
Nihat Erim İlkokulu 3. Satranç Turnuvası
 
Üsküdar Çengelköy İlkokulu Şahmat Satranç Turnuvası
 
Torium AVM - BESEM UKD 2. Satranç Turnuvası
 
2017 Büyükçekmece Anneler Günü Satranç Turnuvası
 
2017 Bakırköy Anneler Günü Satranç Turnuvası
 
Gökkuşağı Koleji Bahçelievler Anaokulları Satranç Şenliği
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - FATİH GRUBU
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - BAHÇELİEVLER GRUBU
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - TUZLA GRUBU
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - SULTANBEYLİ GRUBU
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - SİLİVRİ GRUBU
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - KADIKÖY GRUBU
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - ESENYURT GRUBU
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - BEYLİKDÜZÜ GRUBU
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - ATAŞEHİR GRUBU
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası - ARNAVUTKÖY GRUBU
 
Torium AVM - BESEM UKD Satranç Turnuvası
 
MEF Okulları Beşiktaş 3. Anaokulları Satranç Şenliği (2011-2012ler)
 
Tüketici Koruma Haftası 1. Satranç Turnuvası..
 
Carrefoursa AVM-Haramidere 13. Satranç Turnuvası
 
Çıra Cafe 1. Yıldırım Satranç Turnuvası
 
Rings AVM-Borhan Chessmaster 7. Satranç Turnuvası
 
2017 Bakırköy Kadınlar İlçe Birinciliği Turnuvası
 
IV. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası
 
2017 Esenyurt Kadınlar İlçe Birinciliği
 
2017 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği
 
Beşiktaş Belediyesi Uğur Mumcu Anma Ödüllü 3. Satranç Turnuvası
 
2017 İstanbul Emektarlar İl Birinciliği
 
Silivri AVM Yeniyıla Merhaba Satranç Turnuvası
 
2016-2017 İstanbul İl Birinciliği Finali
 
İSD-Şişli Belediyesi İsmet İnönü ELO Satranç Turnuvası
 
2016 İstanbul Yıldızlar İl Birinciliği
 
2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği Finali
 
Carrefoursa AVM-Haramidere 12. Satranç Turnuvası
 
Torium AVM-BESEM Başöğretmen Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası
 
Rings AVM - Borhan Chessmaster 6. Satranç Turnuvası
 
2016-2017 İstanbul İl Birinciliği - Avrupa Yakası (Esenyurt)
 
2016-2017 İstanbul İl Birinciliği - Anadolu Yakası (Üsküdar)
 
Capacity AVM 3. Satranç Turnuvası
 
İSD İlhan Arif Sezer 3. Anma Satranç Turnuvası
 
2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği - Silivri Grubu
 
2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği - Ataşehir Grubu
 
2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği - Bahçeşehir Grubu
 
Derin Beyin Eğitim Kurumları Satranç Turnuvası - Tuzla
 
29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası - Tüm ilçeler
 
2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği - Bahçelievler Grubu
 
2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği - Kartal Grubu (Pendik)
 
2016 Amatör Spor Haftası Satranç Turnuvası
 
Rings AVM - Borhan Chessmaster 5. Satranç Turnuvası
 
İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada VI. Satranç Turnuvası
 
Carrefoursa AVM-Haramidere 11. Satranç Turnuvası
 
Kurs Kayıt
 
30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası - Ataşehir
 

Banner - Market

tsf market_ban
istanbul hizli2018_afis_yan

Antrenörler

banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase