Ana Sayfa
Federasyon
TSF Organizasyon
TSF İletişim
İl Temsilciliği
Organizasyon
İlçe Temsilciliklerimiz
Kulüplerimiz
TSF Hesap Numarası
İstanbul LOGO
Ligler
Kulüpler Ligi
Küçükler ve Yıldızlar Ligi
Şampiyonalar
İstanbul Birinciliği
Küçükler İl Birinciliği
Yıldızlar İl Birinciliği
Gençler İl Birinciliği
Okul Sporları
Kadınlar İl Birinciliği
Emektarlar İl Birinciliği
Yıldırım İl Birinciliği
Hızlı İl Birinciliği
Kupalar
Egemenlik Kupası
Gençlik Kupası
Fetih Kupası
Demokrasi Kupası
Zafer Kupası
Cumhuriyet Kupası
Atatürk Kupası
Bağlantılar
TSF Web Sitesi
FIDE
Spor Genel Müdürlüğü
Resmi Gazete
Milli Eğitim Bakanlığı
İlçe Temsilcilikleri
TSF Adalar
TSF Arnavutköy
TSF Avcılar
TSF Bağcılar
TSF Bahçelievler
TSF Bakırköy
TSF Başakşehir
TSF Beylikdüzü
TSF Büyükçekmece
TSF Çatalca
TSF Esenler
TSF Esenyurt
TSF Eyüp
TSF Fatih
TSF Güngören
TSF Kadıköy
TSF Kağıthane
TSF Kartal
TSF Küçükçekmece
TSF Pendik
TSF Sancaktepe
TSF Sarıyer
TSF Silivri
TSF Sultanbeyli
TSF Şişli
TSF Tuzla
TSF Ümraniye
TSF Üsküdar
TSF Zeytinburnu
S. S. S.
İletişim
Foto Galeri - Torium AVM-BESEM Başöğretmen Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası
Sıralama
Artan Sıralama
Azalan Sıralama
Artan Başlık
Azalan Başlık
Artan Tarih
Azalan Tarih
Artan derecelendirme sayısı
Azalan derecelendirme sayısı
Artan Derecelendirme
Azalan Derecelendirme
Artan Hit
Azalan Hit
Göster
5
10
15
20
50
Tümü
Sayfa 1 / 2
Powered by
Phoca
Gallery
İLÇE
TEMSİLCİLİKLERİMİZ
Güncel
Satranç Haberleri
İlçelerimizden Haberler
Foto Galeri
Basında Satranç
Satranç ve Sanat
S.S.S.
Banner - Market
Turnuvalar
Turnuva Haberleri
Açık
Hızlı
Yıldırım
Kapalı
Takım
Kurumsal
Gençler
Küçükler
Minikler
Etkinlik Takvimi
Turnuva Kayıt
Kayıt Ol
Ali Metin Duruk Turnuvası
İSD 1943 Mergen
Tuzla 29 Ekim
Can Art 2. Turnuva
Özel Esencan Hastanesi Turnuvası
Aroma-İstiklal 29 Ekim Turnuvası
Tuzla Belediyesi Turnuvası
Beylikdüzü Belediyesi Turnuvası
32. Eyüboğlu Turnuvası
32. Eyüboğlu Elit Turnuvası
Bezmialem 29 Ekim Turnuvası
Satranç İstanbul-Dersflix
Küçükçekmece Belediyesi 29 Ekim
Adalar 29 Ekim
Bakırköy 29 Ekim Turnuvası
Pendik Belediyesi 29 Ekim
Bayrampaşa Belediyesi 29 Ekim
Sultanbeyli 29 Ekim
32. Eyüboğlu Elit Turnuva
OYGV 10 Kasım Turnuvası
İSD - Analiz Satranç Turnuvası
Sultanbeyli 10 Kasım Turnuvası
Galatasaray Çekmeköy Turnuvası
Esenyurt 10 Kasım Turnuvası
Kuyumcukent AVM 29 Ekim
İstMarina 2. Turnuva
Adalar 10 Kasım Turnuvası
Eyüpsultan 10 Kasım
Yıldızlar İl Birinciliği
Esenyurt 7-8-9 Yaş
Sultanbeyli 7-8 Yaş
Esenler Küçükler
Adalar İlçe Birinciliği
İstiklal Kapalı ELO
Nev Çarşı 5. Turnuva
Capacity 9. Turnuva
Öğretmenler Günü Turnuvası
Sultanbeyli 11-12 Yaş
Kartal Grubu
Kartal 10 Kasım
İstiklal 24 Kasım
İstiklal 24 Kasım Yıldırım
Esenyurt 10-11-12 Yaş
Ataşehir Grubu
İstiklal Yıldırım
Bezmialem Turnuvası
Kabataş Erkek Lisesi
Sultanbeyli Grubu 9-10 Yaş
Büyükçekmece Grubu
Zeytinburnu Grubu
Adalar Küçükler Hızlı
Lütfi Yılmaz 5. Turnuva
İSD 1943 - Satranç 365
Küçükler Final Grubu
Kavacık Borsa İstanbul
Beyoğlu İlçe Birinciliği
33. Eyüboğlu Turnuvası
33. Eyüboğlu Elit Turnuva
Sultanbeyli İlçe Birinciliği
BJK-Kabataş Vakfı Okulları
Yeşilay Satranç Turnuvası
İstiklal Kulüpler
Esenyurt İlçe Birinciliği
Zeytinburnu Grubu
Adalar İlçe Birinciliği
Fen Bilimleri Turnuvası
İstanbul Kadınlar Birinciliği
Adalar Kadınlar Birinciliği
Aroma-İstiklal Yıldırım Turnuvası
Başakşehir Grubu
Maltepe Grubu
İSD 1943 - Satranç Akademisi
Bakırköy İlçe Birinciliği
Bakırköy Grubu
Çekmeköy Grubu
Güngören Grubu
Silivri Grubu
Sarıyer Grubu
Avcılar Grubu
Bayrampaşa Grubu
Beşiktaş Grubu
Beylikdüzü Grubu
Küçükçekmece Grubu
Sultanbeyli Grubu
Tuzla Grubu
İstMarina 3. Turnuva
14 Mart Turnuvası
Ataşehir Grubu
Bağcılar Grubu
Bahçelievler Grubu
Fatih Grubu
Kadıköy Grubu
Şişli Grubu
Üsküdar Grubu
Üsküdar İlçe Birinciliği
Tuzla İlçe Birinciliği
Dünya Kadınlar Günü
Arnavutköy Grubu
Ümraniye Belediyesi Turnuvası
KAHEV TIP Bayramı
Küçükçekmece Belediyesi 18 Mart
İstek Okulları Turnuvası
Beylikdüzü Belediyesi Turnuvası
Esenyurt Grubu
Silivri İlçe Birinciliği
Sancaktepe Grubu
Sultanbeyli İlçe Okul Sporları
Güngören İlçe Okullar
Esenler İlçe Birinciliği
Adalar Okul Kulüpleri
Beykoz Okul Kulüpleri
Esenler Okul Kulüpleri
Sultangazi Okul Kulüpleri
Adalar Kütüphane Haftası
İstiklal Hızlı Turnuva
Kartal Grubu
İSD 1943 Apaydın Satranç
Sarıyer İlçe Birinciliği
Sultangazi İlçe Birinciliği
Silivri 23 Nisan Beyaz Grup
Silivri 23 Nisan Kırmızı Grup
Erdem Koleji Turnuvası
İstanbul 23 Nisan Turnuvası
Ömer Kayhan Turnuvası
Sultanbeyli 23 Nisan Turnuvası
Sultangazi 23 Nisan Turnuvası
Kartal Belediyesi 23 Nisan
Vega Okulları Turnuvası
Emektarlar İl Birinciliği
Gençler İl Birinciliği
İstanbul Erkek Lisesi Turnuvası
Beykoz 23 Nisan Turnuvası
Büyükçekmece 23 Nisan Turnuvası
Ataşehir İlçe Birinciliği
Beykoz İlçe Birinciliği
Büyükçekmece İlçe Birinciliği
En Uygar Turnuva
Kidsdorf 2. Turnuva
BJK-Kabataş Turnuvası
Ataşehir İlçe Okul Sporları
Esenyurt İlçe Okul Sporları
Küresel Kulüpler Turnuvası-1
Küresel Kulüpler Turnuvası-2
Nihat Erim İlkokulu Turnuvası
Okul Kulüpleri Finali
Aroma 19 Mayıs Turnuvası
İSD 1943 19 Mayıs Turnuvası
Başakşehir İlçe Okul
Beşiktaş İlçe Okulspor
Şişli İlçe Okulspor
Özel İlmek Koleji Turnuvası
Yeşilay Anaokullar Şenliği
Birlikte Mutluyuz Turnuvası
Avcılar İlçe Okulspor
İstanbul Barosu Turnuvası
Sarıyer İlçe Okulsporları
Turnuva Sonuçları
Turnuva Sayfaları
Turnuva Organizasyonu
Kafile Listesi
Antrenörler
Duyurular
Antrenörlerimiz
Hakemler
Duyurular
Hakem Listesi
Görevlendirmeler
Hakem Kursları
Bilgi Sistemleri
IFrame yok
Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği
Scroll to Top