banner isbank

KAYIT OL

KAYIT İPTAL



30 Ağustos Zafer Kupası Satranç Turnuvası Ataşehir Grubu

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2018-08-28 20:00:00



Toplam Kayıt: 101
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
AGAH BURAK DEMİRKAN ANKARA 1224
ALPER ACAR İSTANBUL 1093
RIDVAN KURUKAHVECİ İSTANBUL 1354
EMRE ÇETİN İSTANBUL 1102 1180
TAYLAN KOCA İSTANBUL 1054
ATAKAN AYŞAKAR İZMİR 1240 1440
ARDA SEVİNDİ İSTANBUL 0
NEBİ PEKER ÇELİK İSTANBUL 0
ARDA TUFAN İSTANBUL 1344
EGE SÖĞÜT İSTANBUL 1056
EFE HALİL FIRAT İSTANBUL 1377
CENK DİNÇ İSTANBUL 1274
FİKRET FIRAT İSTANBUL 1316
YASİN KÜÇÜKTOPÇU İSTANBUL 1120
ÖZGÜR ACAR SAMSUN 1756 1671
YAĞIZCAN DEĞİRMENCİ İSTANBUL 1074
ADNAN MESİH SAYGILI İSTANBUL 1507
İLHAN BERKEHAN MERSİN 1405
BEYTULLAH ASLAN İSTANBUL 1376 1363
FIRAT GÖKTEPE İSTANBUL 0
ERTUĞRUL EMRE DURAN İSTANBUL 1174
IBRAHIM MAMMADOV İSTANBUL 1107
SÜLEYMAN ALBAYRAK İSTANBUL 1346
URAS GENÇ İSTANBUL 0
İBRAHİM KESİCİ İSTANBUL 1770 1841
ENSAR YAĞIZ GÖNENÇ KOCAELİ 1182 1319
MUHAMMED YUSUF GÜRBEDEN İSTANBUL 1030
KUTALP YILDIRMAK İSTANBUL 1047
ERKAN BİLİK İSTANBUL 1411
ALDIN BAYRAKTAR GAZİANTEP 0
ÖMER RIDVAN YILMAZ İSTANBUL 0
SÜLEYMAN ÇOBAN ÇORUM 1788
MEHMET ÖMER EFE ÇELİK İSTANBUL 1031
İREM DEMİR İSTANBUL 1290
GİZEM DEMİR İSTANBUL 1180
ARDA AYDIN İSTANBUL 1381
MUSTAFA YUSUF KALELİ İSTANBUL 0
YASİN ŞALE KOCAELİ 1685 1805
SERKAN İZMİR İSTANBUL 1212
YAĞIZHAN TUNGA SOYASLAN İSTANBUL 0
KUZEY ÇETİNKAYA İSTANBUL 1062
AHMET BURAK ERİLLİ İSTANBUL 1507 1636
DORUK KARABACAK İSTANBUL 1019
TARIK KARABACAK İSTANBUL 1071
EGE MERİÇ BİNGÜL İSTANBUL 1419
YUNUS EMRE BİNGÜL İSTANBUL 1356
ELA ECRİN KAVİLCİOĞLU İSTANBUL 1105
EFE EREN KAVİLCİOĞLU İSTANBUL 1516
ÜMİT KADAİFÇİ İSTANBUL 1049
ARDA KADAİFÇİ İSTANBUL 1153
AHMET SAYKAN İSTANBUL 1586
UĞURCAN BABATİN İSTANBUL 1418
OSMAN KÜRŞAD CEYLAN İSTANBUL 1497 1662
ALİ EMRE YAZICIOĞULLARI İSTANBUL 1759
FURKAN MERT COŞTUR İSTANBUL 0
HAMZA KILIÇ İSTANBUL 0
MUJAHED SHEIKHANI İZMİR 1661 1711
UTKU TOKSUN İSTANBUL 1444 1610
MUHAMMET EMİR AVSEREN İSTANBUL 1227
İBRAHİM SERATLI ANKARA 1405 1623
DOĞUKAN ASLAN İSTANBUL 1776
BELİNAY DÜĞER İSTANBUL 0
ALPTEKİN AVCI İSTANBUL 1400 1577
CAN MIHÇIYAZGAN İSTANBUL 1672 1763
MEHMET ÇOLAK İSTANBUL 1400 1457
ATA ÖZGÜR TOPER İSTANBUL 1514
FURKAN DEDE İSTANBUL 1358 1487
CENK BAHADIR KAYMAK İSTANBUL 1549 1658
ALİ EFE ÖZHAN ANKARA 1281
ALİ ÖMER ALACA İSTANBUL 1125
TOLGA KISACIKOĞLU KOCAELİ 1732 1763
DİRENÇ UYANIK İSTANBUL 1439
ABDULLAH EREN NAS İSTANBUL 1499 1514
BEHÇET ANDAÇ ANDAÇ İSTANBUL 1367
ARDA ARSUN İSTANBUL 1498 1684
ZEYNEP SELMA AY İSTANBUL 1047
SELMAN AY İSTANBUL 1150
HASAN YETİŞAL İSTANBUL 1204 0
RECEP MURAT ÖZYAZICI TEKİRDAĞ 1664 1705
SALİH ÜZÜMCÜ İSTANBUL 1141
AHMET KAAN VURAL İSTANBUL 1353
ALİ DURSUN İSTANBUL 1306
EMRE CAN YONCA HATAY 0
DAVUT POYRAZOĞLU İSTANBUL 1204
ALİ EDİZ ERENCEK ANTALYA 1964 1962
KUTAY ULUKAN İSTANBUL 1326
MURAT ATA ALTUNSU İSTANBUL 1322
EMRE YAVUZ İSTANBUL 1320 1024
MUHAMMET ERDEM UZUN İSTANBUL 1214
KANİ CAN COMBAŞ İSTANBUL 1393
FESİH ERİN BATMAN 0
İRFAN ERİN İSTANBUL 1328
EMRE CAN AYTAÇ İSTANBUL 0 1181
RAHMETULLAH ÖRAL BOLU 1257
EMRE KOSTAK İSTANBUL 1160 1351
AYMAN AJAM İSTANBUL 1390
EMRE ÖZAKPINAR İSTANBUL 1454 1635
HALİL BARIŞ VATANSEVER İSTANBUL 0
FAZIL MERT AYBAR ANKARA 1167
BORA KALAFAT İSTANBUL 0
İBRAHİM KIZIL İZMİR 1254 1436
yatay afis_kadinlar2019_yan
kulupler2019 yan
isttakimlar2019 afis_yan
2019 okulspor_yan
ist ilcebir2019_yan
istbir2019 afis_dikey_final_afis_yan

Banner - Market

tsf market_ban

Antrenörler

banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase