banner isbank

KAYIT OL

KAYIT İPTAL



30 Ağustos Zafer Kupası Satranç Turnuvası Esenyurt Grubu

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2018-08-29 20:00:00



Toplam Kayıt: 135
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
DOĞAN AKPULAT ESKİŞEHİR 1824
EBUBEKİR TEMUR İSTANBUL 1213
EZGİ SALİHA ACAR İSTANBUL 0
MERVE AKSOY İSTANBUL 0
YİĞİT CAN AYGÜN İSTANBUL 1363
ENGİN ALTUNOĞLU İSTANBUL 1007
İSMAİL EREN ALTUNOĞLU İSTANBUL 1079
İREM DEMİR İSTANBUL 1290
SONER İLHAN ULAŞ BURDUR 1901
MEHMET BİKE İSTANBUL 1755 1447
ERSAN GEMİCİ TEKİRDAĞ 1096
ZEYNEP DİRİCAN İSTANBUL 1016
MEHMET TÜRK İSTANBUL 1665 1623
ABDURRAHMAN ŞAHAP İSTANBUL 1717 1794
SEZGİN MEHMETCİK İSTANBUL 1856
HÜSEYİN ÜNAL İSTANBUL 1336
UMUT BALIK İSTANBUL 1379
ENES TAHA CANSIZ İSTANBUL 1126
TARIK CANSIZ İSTANBUL 0
EMİR CAN DİRİ İSTANBUL 1352 1357
GÖKÇEN YILMAZ İSTANBUL 1540 1651
EMRE FATİH ATALAY İSTANBUL 0
ONUR YILDIZ BALIKESİR 1296
ERTUĞRUL FARUK PİŞKİN İSTANBUL 1169 1169
AHMET AYKUT İSTANBUL 1659 1701
NİSA DERVİŞOĞLU İSTANBUL 1224
MUHAMMED ABDURRAHMAN ÖZMEN İSTANBUL 0
SERDAR BORHAN ANKARA 1205
BEREN BORHAN İSTANBUL 1130
BERKE BORHAN KOCAELİ 1234
İRFAN METE ERK İSTANBUL 1059
UTKU ANIL ŞİRİN İSTANBUL 1077
HALİL EMRE CADET ANKARA 1402 1515
AHMET FATİH BALCI İSTANBUL 1119
UYGAR HÜR ALAKENT İSTANBUL 0
CİHAN KULAOĞLU KARAMAN 1579
ALPER BİLGİN TEKİRDAĞ 1362
AHMET DÖNMEZ İSTANBUL 1629
FATİH ORAK KOCAELİ 0 0
RECEP ŞEKER İSTANBUL 0
BERAT ÇAĞDAŞ ERİŞEN İSTANBUL 1423
SAMIR JALILOV İSTANBUL 0
ALI JALILZADA İSTANBUL 1208
OMER JALİLZADA İSTANBUL 1670
CUMHUR DENİZ ANKARA 1714
MEHMET FATİH AYDIN İSTANBUL 1400 1368
HAKAN ŞİMŞEK İSTANBUL 1024
NURİ GENÇAY GENÇ KARAMAN 1773
CEYHUN ÇÜNER ANTALYA 1443 1500
ALPER HÖCCET BAĞCI İSTANBUL 1156
KAAN ÇALIŞKAN İSTANBUL 0
TALUHAN ÖNEŞ İSTANBUL 1461 1438
FURKAN ÇELİKÖRS İSTANBUL 1180
MEHMET ARDA MUŞTU İSTANBUL 1584
HATİCE ASLI MUŞTU İZMİR 1503 1710
İLHAN SERHAT SALMAN DÜZCE 1966
HÜSEYİN ARAS ŞENAY İSTANBUL 0
ENGİN KIZILAY İSTANBUL 0
SAKIP GÜL İSTANBUL 1187
ANIL SARIBOĞA İSTANBUL 0
RECEP KAAN KILIÇ İSTANBUL 1108
OKYANUS ALTAY İSTANBUL 1084
SEVDE NAZLI NAR İSTANBUL 1169
MİRAY YASİR ÇALKA İSTANBUL 1029
MUHAMMED MİRAÇ ÇALKA İSTANBUL 1000
ERCE ERTEN TEKİRDAĞ 1205 1334
ÖMER ORAK İSTANBUL 0 1437
KÜRŞAT TAŞKIN İSTANBUL 1314
ÖMER KURT İSTANBUL 0
ERKİN TAHAOĞLU SİNOP 1689
DERYA MELİKE ÖZCAN İSTANBUL 0
MERT ALİ ACAR İSTANBUL 1164
AHMET CEMAL AYTURAN İSTANBUL 1381
YUSUF İSLAM KAYA SAKARYA 1360
TAYLAN ÖZGÜR KARAOĞLU İSTANBUL 1050
BERKAY ATAÇOĞLU İSTANBUL 1671
BERAT İBRAHİM SALİH İSTANBUL 1153
LÜTFÜ KERİM MAZI İSTANBUL 1218
EMRE EREN BALCI İSTANBUL 1300
GÜLÇİN AKÇAY İSTANBUL 1217
DORUK ÇETİN İSTANBUL 1361
ATABERK DEMİRKAYA İSTANBUL 1437
BAHADIR ÇELEBİ İSTANBUL 0
UMUT KATIRCI İSTANBUL 1147 1401
ERK UZAY KATIRCI İSTANBUL 1245 1418
ÖZGÜR ELMAS İSTANBUL 1805 1881
İBRAHİM GÜNGÖR İSTANBUL 1090
BURAK EGE SEZGİN İSTANBUL 1221
VOLKAN IŞIKSAÇAN İSTANBUL 1387
SEDAT ÖZYİĞİT İSTANBUL 1429
GİRAY KAĞAN GÜLMEZ İSTANBUL 1318 1480
VELİ KARAGEDİK İSTANBUL 1180
ÜMİT ÖZGÜR İSTANBUL 1426
ENES YUSUF KAMIŞ İSTANBUL 1272 1304
SERDAR İHSAN SARIKAVAK İSTANBUL 3000 1900
YASİN YILDIRIM ÇORUM 1727
(FM)VOLKAN SEVGİ ANKARA 2214 2286
KEREM CAN ÖZTEKİN KOCAELİ 1680 1970
ENGİN EFE İSTANBUL 1200 1242
MUJAHED SHEIKHANI İZMİR 1661 1711
SALİH AHMET SUNGURALP ÖZÜ İSTANBUL 1315
MEHMET ŞİMŞEK İSTANBUL 1259
GÖKSU CEYLAN İSTANBUL 1378 1561
BORA GÜNEY KOKUM İSTANBUL 1013
SUAT ÖTER HAKKARİ 1156
MUHAMMED SİNAN GÖNÜLLÜ DÜZCE 1913
SAMET KÖSE ELAZIĞ 1260
ALİ RIZA KULAKSIZ İSTANBUL 0
FURKAN ÇİFTCİ ANTALYA 1245
OĞUZ ALTUĞ İSTANBUL 1526
ARMAĞAN EMRE BOZDAĞ İSTANBUL 1506
ÖZER MUMCU ÇORUM 1545 1642
ZEKİ ASLAN İSTANBUL 1099
RENGİN ASLAN İSTANBUL 1256 1290
ROZA ASLAN İSTANBUL 1256 1432
MELİSA ATAER İSTANBUL 1391
RAİF KEBBE İSTANBUL 1354
MOHAMMED BEŞİR KEBBE İSTANBUL 1310 1455
ARDA ERDEN İSTANBUL 0
RECEP BOZKURT İSTANBUL 1285
DENİZ CANBAY İSTANBUL 0 1199
ALİ YAVUZ İSTANBUL 1404
TAHA YOLCU İSTANBUL 1252
EMRE AYDOĞDU İSTANBUL 1308 1204
İSMAİL MEŞE İSTANBUL 0 1090
ALP EREN ÇELEBİ İSTANBUL 0 1159
İLKER KUŞ İSTANBUL 1615 1619
HAMZA OĞUZ ŞENSES İSTANBUL 1280 1446
İSMAİL METE ÇAKLI İSTANBUL 0
ATİLLA SÜRMELİ İSTANBUL 0
MUKHAMMAD ISAKOV ISPARTA 1557 1717
SÜMEYYE GÜLÇEKEN SİNOP 1573 1696
SARVEN ÇAKMAK İSTANBUL 1823
ALİ DİNÇ İSTANBUL 0 1270
SERDAR ÇİMEN İSTANBUL 1131
yatay afis_kadinlar2019_yan
kulupler2019 yan
isttakimlar2019 afis_yan
2019 okulspor_yan
ist ilcebir2019_yan
istbir2019 afis_dikey_final_afis_yan

Banner - Market

tsf market_ban

Antrenörler

banner eğitim

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase